IMG_9742

Saulkrastos no 6.līdz 8.februārim norisinājās 2015.gada Latvijas čempionāts, kas bija Latvijas reitinga jaunās sezonas pirmās sacensības. Šogad šautriņu mešanas klubu “Vecpiebalga” pārstāvēja – Avelīna Lāce, Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Gatis Brūveris, Gunārs Zommers, Ilgvars Lācis, Jānis Bačkins, Matīss Bauers un Oskars Kuzmans.

Individuālās sacensības

Kā jau ierasts labākie rezultāti mūsu dāmām. Ļoti labas sacensības Kristīnei, kurai tikai nedaudz pietrūka, lai kļūtu par uzvarētāju. Spraigā finālā ar 4:5 nācās piekāpties Zeltītei Stradei no Lizuma, kura jau kļuva par 9 – kārtējo Latvijas čempioni. Avelīna un Zanda arī iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet tur pirmajā kārtā piedzīvoti zaudējumi un abām dalīta 9.vieta.

Rezultāti: Dāmu individuālās grupas; Dāmas individuāli izslēgšanas spēlēs

Kungiem rezultāti pieticīgāki, kaut gan salīdzinot ar iepriekšējo gadu jau pieci mūsējie iekļuva izslēgšanas spēlēs. Gunāram, Jānim un Matīsam astotdaļfinālā iekļūt neizdevās, kā rezultātā iegūta dalītā 17.vieta, bet Gatim ar Oskaru dalīta 33.vieta. Ilgvars izslēgšanas spēlēs neiekļuva un piedalījās “Gandarījuma turnīrā”. Kungu finālā par četrkārtējo Latvijas čempionu kļuva Madars Razma, kurš ar 5:1 uzvarēja Nauri Gleglu no Inčukalna.

Rezultāti: Kungu individuālās grupas; Kungi individuāli izslēgšanas spēlēs; Gandarījuma turnīrs

Pāru sacensības

Dāmu pāru sacensībās Latvijas čempioņu titulu diemžēl neizdevās aizstāvēt Kristīnei ar Avelīnu. Finālā nācās atzīt Marijas Ružānes un Andas Seimanes pārākumu ar rezultātu 1:4. Zanda Jurkāne pārī ar Laimu Upenieci (Priekule) iekļuva ceturtdaļfinālā, kur zaudējums un dalīta 5.vieta.

Rezultāti: Dāmu pāru grupu turnīrs; Dāmu pāru izslēgšanas spēles

Kungu pāru sacensībās klubu pārstāvēja Gunārs Zommers/Jānis Bačkins, Matīss Bauers/Ilgvars Lācis un Oskars Kuzmans ar Oskaru Drauli no Smiltenes. Vislabāk veicās abiem Oskariem, kuriem dalīta 5.vieta. Gunāram ar Jāni dalīta 9.vieta, bet Matīsam ar Ilgvaru dalīta 17.vieta. Pirmo reizi par čempioniem kļuva Ilvars Draulis ar Gati Lanceru, kuri finālā 4:0 uzvarēja Madaru Razmu ar Aigaru Strēli.

Rezultāti: Kungu pāru grupu turnīrs; Kungu pāru izslēgšanas spēles

Nākamās Latvijas reitinga sacensības norisināsies 21.martā Vaiņodē!

Informācija sagatavota no Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas

Vertical Menu
Search
Categories