Latvijas čempionāts šautriņu mešanā jau pēc kārtas 29 reizi, no 18. – 20.janvārim norisinājās Apšuciemā, viesnīcā “Arkadia”. Sacensībās startēja šautriņu mešanas kluba “Vecpiebalga” dalībnieki – Avelīna Lāce , Alise Medne, Kristīne Kuzmane, Andris Mednis, Andis Lauva, Gunārs Zommers, Oskars Kuzmans, Jānis Zommers, Jevgēņijs Šantars un Ilgvars Lācis.

Šogad sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 8 juniori, 11 jaunieši, 23 dāmas un 88 kungi.

Jauniešu konkurencē kā vienīgā no mūsu kluba startēja Alise Medne un ieņēma 5.vietu, bet Uģis Āboliņš un Jurģis Zommers veselības problēmu dēļ nepiedalījās.

Dāmu konkurencē Avelīnai Lācei godalgotā 2.vieta, Kristīnei Kuzmanei 9.vieta, bet Alise Medne izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Par čempioni jau otro reizi kļuva Kristīne Mickus no Vaiņodes.

Kungu sacensībās labākie no mūsējiem Andris Mednis ar izcīnīto 17.vietu, Andis Lauva, Gunārs Zommers, Oskars Kuzmans, Jānis Zommers ar 33.vietu, bet Ilgvars Lācis un Jevģeņijs Šantars izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Par čempionu kļuva Madars Razma no Priekules.

Svētdienā notika pāru sacensības, kurās no mūsu kluba startēja – Avelīna Lāce – Alise Medne, Kristīne Kuzmane – Anita Puncule (SK “Kuorsova”), Gunārs Zommers - Andis Lauva, Jānis Zommers – Ilgvars Lācis, Andris Mednis – Oskars Kovaļevskis (Bauska) un Oskars Kuzmans ar Oskaru Drauli no Smiltenes.

Pāru sacensībās Avelīnai un Alisei godalgotā 3.vieta. Kungiem labākie mūsu Oskars ar Smiltenes Oskaru, kuriem 5.vieta, bet Andrim ar Bauskas Oskaru 9.vieta. Dāmām uzvarēja Sandija Andersone - Ieva Brikmane Buklovska, bet kungiem Madars Razma - Rihards Tomašickis.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības “Vaiņodes kauss”, kas notiks 9.februārī Vaiņodē.