Saulkrastos no 17. līdz 19.janvārim norisinājās 2014. gada Latvijas čempionāts uz kuru devās kupls skaits, šautriņu mešanas kluba “Vecpiebalga” dalībnieki. Kopumā sacensībās startēja 21 dāma un 63 kungi. Pirmo reizi Vecpiebalgas šautriņu mešanas klubu pārstāvēja – Avelīna Lāce, Kristīne Kuzmane, Matīss Bauers, Jānis Bačkins, Gatis Brūveris, Oskars Kuzmans, Edžus Ķaukulis, Ilgvars Lācis, Jānis Lauks, Māris Spriņģis, Jānis Stepiņš un Gunārs Zommers.

Individuālās sacensības

No kluba dalībniekiem labākie rezultāti individuālajās sacensībās Avelīnai un Kristīnei, kuras ieņēma dalīto 5.vietu, kaut gan abām bija iespēja iekļūt pusfinālā un cīnīties vienai pret otru. Ceturtdaļfināla Avelīnai zaudējums 3:4 pret Ievu Brikmani – Buklovsku un arī Kristīnei zaudējums 3:4 pret Anitu Punculi. Dāmu finālā Elīna Putniņa ar 5:2 uzvarēja Anitu Punculi un kļuva par Latvijas čempioni.

Kungiem tik labi neveicās un izslēgšanas spēlēs iekļuva vien Oskars Kuzmans un Gunārs Zommers. Pirmā kārta tika veiksmīgi pārvarēta, kur Oskars ar 4:3 uzvarēja Ronaldu Mežalu un Gunārs ar 4:0 Juri Aleksānu. Diemžēl astotdaļfinālā Oskaram zaudējums 0:4 pret Guntaru Grebski un Gunāram ar 1:4 pret Rūdolfu Mežecki. Rezultātā Oskaram un Gunāram dalītā 9.vieta. Oskaram ļoti labs sniegums, pirmo reizi piedaloties Latvijas reitinga sacensībās un arī Gunārs parādīja, ka ar viņu sāncenšiem nāksies rēķināties. Pārējiem kluba dalībniekiem dalīta 33.vieta. Kungiem finālā Madars Razma ar 5:0 uzvarēja Ilvaru Drauli un kļuva par 2014.gada Latvijas čempionu.

Pāru sacensības

Lielisku panākumu sagādāja Kristīne un Avelīna, kuras aizvadot turnīru bez zaudējumiem, kļuva par Latvijas čempionēm. Fināls gan izvērtās gana spraigs, kurā ar 4:3 tika pārspētas – Ieva Brikmane – Buklovska / Sandija Andersone no Rīgas. Kristīnei un Avelīnai šis ir pirmais Latvijas čempioņu tituls.

Kungu pāru sacensībās Vecpiebalgas klubu pārstāvēja Gatis Brūveris / Jānis Bačkins, Matīss Bauers / Ilgvars Lācis, Jānis Lauks / Edžus Ķaukulis, Jānis Stepiņš / Māris Spiņģis un Oskars Kuzmans / Jānis Muižnieks (Cēsu darts klubs). No apakšgrupām izdevās izkļūt Matīsa / Ilgvara un Oskara / Jāņa pāriem. Astotdaļfinālā Matīsam un Ilgvaram uzvara ar 4:2 pret Gunti Kalīti un Didzi Drauli no Smiltenes darts kluba, bet Oskaram un Jānim zaudējums 1:4 pret Rūdolfu Mežecki un Ingusu Trušinski. Ceturtdaļfinālā Matīsam un Ilgvaram nācās piekāpties Rūdolfam un Ingusam ar 1:4. Rezultātā Matīsam un Ilgvaram augstā 5.vieta, Oskaram un Jānim 9.vieta, pārējiem pāriem dalīta 17.vieta. Kungu pāru finālā Madars Razma / Aigars Strēlis uzvarēja Nauri Gleglu / Guntaru Grebski ar 4:3

Sīkāk par sacensību rezultātiem LDO mājas lapā : www.latviadarts.com

Informācija tika sagatavota no Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas

One Response to Avelīna un Kristīne Latvijas čempiones pāros

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories