21. un 22. decembrī Saulkrastos norisinājās gada pēdējās Latvijas reitinga sacensības uz kurām devās – Avelīna Lāce, Kristīne Kuzmane, Matīss Bauers, Jānis Lauks un Ilgvars Lācis.

Sestdienā notika individuālās sacensības, kurās vislabākais sniegums Avelīnai, kura spēja aizcīnīties līdz finālam. Finālā gan nācās atzīt Zeltītes Strades pārākumu ar 0:4. Kristīne izcīnīja 5.vietu.

Kungu turnīrā tikai Ilgvaram izdevās izkļūt no grupas, bet tad izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā zaudējums 0:3 pret reitingā labāko Latvijas šautriņu metēju Madaru Razmu. Ilgvaram laba atgriešanās Latvijas mēroga mačos pēc nepilna gada pārtraukuma. Matīss un Jānis no apakšgrupas neizkļuva un rezultātā ieguva 33.vietu.

Svētdienā notika pāru sacensības, kurās startēja – Kristīne Kuzmane ar Avelīnu Lāci, Matīss Bauers ar Ilgvaru Lāci, Jānis Lauks ar Armandu Užuli no Vecumnieku darts kluba.

Dāmu konkurencē triumfēja Kristīne ar Avelīnu, kuras finālā ar 4:0 pārspēja Ievas Brikmanes-Buklovskas un Sandijas Andersones (Rīga) pāri.

Kungu pāriem tik labi neveicās, jo nācās izstāties pēc grupu spēlēm un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Informācija tika sagatavota no Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas.

One Response to Avelīnai un Kristīnei labi panākumi “LDO Latvijas kauss 2013″

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories