11.jūnijā Irlavā norisinājās Latvijas reitinga sacensības “Irlavas kauss 2022″. No mūsu kluba piedalījās - Avelīna Lāce, Aivis Ķuzis, Andis Lauva, Andris Mednis, Gunārs Zommers, Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Ilgvars Lācis, Imants Paeglītis, Kaspars Kalējs, Matīss Bauers un Roberts Grieznis. Individuālajās sacensībās kopā piedalījās 116 dalībnieki (5 juniori, 5 jaunieši, 22 dāma, 15 kungi A divīzijā un B divīzijā 74 kungi).

Junioru un jauniešu sacensībās Robertam identisks sniegums un divas godalgotās trešās vietas. Jāsaka gan, ka Latvijas jauniešu izlases dalībnieki startēja B divīzijas sacensībās.

Dāmu sacensībās Avelīna savā apakšgrupā ieņēma trešo vietu, bet jau pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā zaudēja un ieņēma 9.vietu.

Kungu A divīzijā mūsu kluba pārstāvju vēl nav, bet B divīzijā starp 74 dalībniekiem desmit mūsu kluba dalībnieki. Visi, izņemot Ilgvaru, iekļuva izslēgšanas spēlēs. Lielisku sniegumu nodemonstrēja Gunārs Zommers un pirmo reizi Latvijas reitinga sacensībās izcīnija godalgoto 2.vietu. Sveicam!

Andrim Mednim mazliet pietrūka veiksmes pie dubultajiem, lai iekļūtu pusfinālā un jāsamierinās ar 5.vietu, 9.vietā Imants Paeglītis, 17.vietā Andis Lauva, Aivis Ķuzis, Kaspars Kalējs un Jānis Zommers, 33.vietā Jurģis Zommers un Matīss Bauers.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības Priekulē augusta beigās!