WhatsApp Image 2018-09-28 at 08.54.23

22.septembrī Irlavā norisinājās Latvijas reitinga sacensības Irlavas kauss 2018. Sacensībās no mūsu kluba piedalījās Avelīna Lāce, Oskars Kuzmans un Ilgvars Lācis.

Dāmu sacensībās ļoti labs sniegums Avelīnai, kura izcīnīja trešo vietu, maz trūka lai tiktu finālā.
Apakšgrupu spēlēs Avelīnai uzvaras 4:0 pret Irēnu Bauzi un Ilzi Ozolu, bet vienīgais zaudējums 3:4 pret Ievu Brikmani – Buklovsku, kas gan neliedza kā pirmajai iziet no grupas.
Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pieveikta Vita Purviņa ar 4:1, bet pusfinālā spraigā cīņā ar 4:5 piekāpās Latvijas izlases dalībniecei Marijai Ružānei.

Kungu sacensībās lielisks sniegums Oskaram, kurš arī godalgotajā trešajā vietā.
Apakšgrupās Oskaram četras uzvaras 3:0 pret Uldi Buļko, Reno Rogu, Gunti Kivriņu un Ati Bialkovski, bet vienīgais zaudējums 1:3 pret Aigaru Strēli.
Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā 4:1 pret Artūru Bauzi, otrajā 4:2 pret Jāni Kalniņu, bet trešajā kārtā uzveikts Latvijas izlases dalībnieks Uldis Zeitmanis ar 4:3. Pusfinālā Oskaram pretim stājās profesionālais šautriņu metējs Madars Razma, kurš bija pārāks un uzvarēja ar 5:2.

Ilgvars apakšgrupā pie uzvarām netika līdz ar to izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Spēlējot gandarījuma turnīrā tika pieveikts Rihars Slišāns, bet nākamā kārtā zaudējums Arnim Kleinbergam un neizmantota iespēja spēlēt gandarījuma turnīra finālā.

Vertical Menu
Search
Categories