18. un 19. aprīlī Jēkabpilī norisinājās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā. Pirmo reizi sacensības notika divas dienas. Pirmajā dienā individuālās, bet otrajā pāru sacensības. Sacensībās piedalījās 22 dāmas un 67 kungi no Latvijas un Lietuvas. Mūsu klubu pārstāvēja – Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Gunārs Zommers, Ilgvars Lācis, Matīss Bauers un Oskars Kuzmans.

Individuālās sacensības

Kārtējā godalgotā 2. vieta Kristīnei. Finālā esot vadībā ar 3:0 pret Zeltīti Stradi, diemžēl nācās piekāpties ar 4:5. Zanda no apakšgrupas izkļuva kā trešā un tas ļāva iekļūt izslēgšanas spēļu otrajā kārtā. Pret Mariju Sologubaiti no Lietuvas zaudējums un dalīta 9. vieta.
Labākais no kungiem Gunārs Zommers ar izcīnīto dalīto 9. vietu. Ilgvaram un Oskaram dalīta 33. vieta, bet Matīss izslēgšanas spēlēs neiekļuva un palika 49. vietā.

Pāru sacensības

Kristīne startēja kopā ar Irēnu Bauzi no Vaiņodes. Veiksmīgi tika spēlēts līdz finālam, kurā nācās piekāpties Vitai Grebskai un Andai Seimanei ar rezultātu 4:5.
Savukārt kungu turnīrā mūsējie – Oskars Kuzmans un Matīss Bauers aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam, kurā gan nācās atzīt lietuviešu pārākumu.

Sīkāk par rezultātiem : www.balticdarts.com

Informācija sagatavota no Balticdarts mājas lapas

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories