Jēkabpilī aizvadītas šautriņu mešanas sacensības “Jēkabpils kauss 2017″. Sacensībās piedalījās 80 dalībnieki no Latvijas un Krievijas. Mūsu klubu pārstāvēja Avelīna Lāce, Ilze Niklāva, Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Antons Kuzmans, Gunārs Zommers, Oskars Kuzmans, Uģis Āboliņš, Jānis Lauks un Ilgvars Lācis.

Sestdienā notika individuālās sacensības. Jauniešu konkurencē Uģim Āboliņam 2.vieta. Dāmu konkurencē Kristīnei Kuzmanei un Avelīnai Lācei 5.vieta, bet Zandai Jurkānei 17.vieta. Uzvarēja Zeltīte Strade no Lizuma. Kungu cīņās labākais no mūsējiem Oskars Kuzmans ar izcīnīto 9.vietu. Antonam Kuzmanam, Jānim Laukam un Uģim Āboliņam 17.vieta, bet Gunāram Zommeram un Ilgvaram Lācim 33.vieta. Uzvarēja Gatis Lancers, kurš finālā pieveica Nauri Gleglu.

Svētdienā notika pāru sacensības, kurās Avelīnai Lācei ar Kristīni Kuzmani un Zandai Jurkānei ar Ilzi Niklāvu 5.vieta. Kungu pāru sacensībās labs sniegums Oskaram Kuzmanam ar Uldi Zeitmani (Jūrmala), kuriem godalgotā 2.vieta. Jānis Lauks ar Ilgvaru Lāci, Antons Kuzmans ar Gunāru Zommeru, Uģis Āboliņš ar Gunāru Ozoliņu (Kārsava) izslēgšanas spēlēs neiekļuva un ieņēma dalītu 17.vietu. Par pāru čempioniem kļuva Marija Ružāne ar Zeltīti Stradi dāmām un Aigars Strēlis ar Kristapu Mickus kungiem.

Sīkāk par sacensībām un rezultātiem: www.latviadarts.com

Vertical Menu
Search
Categories