Pēc gada pārtraukuma Rīgā no 12.līdz 13. martam norisinājās Latvijas čempionāts šautriņu mēšanā. Jaunums šogad bija, ka kungi bija sadalīti divās divīzijās.
Kopumā piedalījās 112 dalībnieki – A divīzijā 17 kungi, B divīzijā 67 kungi, 20 dāmas un 8 jaunieši.

Mūsu šautriņu mešanas klubu sacensībās pārstāvēja Jānis Zommers, Gunārs Zommers, Andis Lauva, Jevgēņijs Šantars, kā arī kluba jaunie dalībnieki Aivis Ķuzis un Kaspars Kalējs. Diemžēl dažādu iemeslu dēļ sacensībās nevarēja piedalīties regulārie Latvijas sacensību dalībnieki no mūsu kluba.

Individuālās sacensības:
A divīziā kā vienīgas no kluba startēja Jānis Zommers, kuram apakšgrupā pie uzvarām tikt neizdevās, līdz ar to arī izslēgšanas spēlēs neiekļuva.
B divīzijā apakšgrupu spēlēs labākais mūsu debitants Kaspars Kalējs ar ieņemto 1.vietu grupā un brīvu pirmo izslēgšanas kārtu. Andis Lauva un Gunārs Zommers 2.vieta savā grupā, bet Jevģēņijam 3.vieta. Otram mūsu debitantam Aivim Ķuzim visās spēlēs zauējumi un grupā pēdējā vieta.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Andis, Gunārs un Jevgēņijs savus konkurentus uzvarēja un iekļuva otrajā kārtā, kurā viņi, kā arī Kaspars piedzīvoja zaudējumus un izstājās no tālākās cīņas par Latvijas čempionā titulu.

Par Latvijas čempionu A divīzijā kļuva Madars Razma, B divīzijā Uldis Ozoliņš, dāmām Kristīne Mickus un jauniešiem Ralfs Lieģis

Pāru sacensības:
Kopā piedalijās 39 kungu un 8 dāmu pāri. Vienā pārī cīnijās Andis ar Gunāru, Jānis ar Kasparu un Aivis ar Kasparu Dubru. Diemžēl pēc apakšgrupu cīņām izslēgšanas spēlēm kvalificēties neizdevās nevienam pārim. Viss sapīgāk bija Jānim ar Kasparu, kuriem pietrūka viena vinnēta lega lai turpinātu tālāko cīņu.

Par Latvijas čempioniem kļuva Madars Razma ar Igoru Ņikitinu kungu konkurencē un Signe Sinkēviča ar Diānu Grabčiku dāmām.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības Jēkabpilī, 16.aprīlī.

Vairāk par rezultātiem LDO māja lapā: www.latviadarts.com

Vertical Menu
Search
Categories