Jau tradicionāli ar sacensībām Saulkrastos noslēgusies Latvijas reitinga šautriņu mešanas sezona. Kopumā piedalījās vairāk kā 60 dalībnieki no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Vecpiebalgas šautriņu mešanas klubu pārstāvēja Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Jānis Stepiņš, Matīss Bauers, Oskars Kuzmans un Ilgvars Lācis.

Dāmu konkurencē ne tik veiksmīgas sacensības Kristīnei Kuzmanei, kurai šoreiz 5.vieta, bet Zandai Jurkānei 13.vieta. Gandarījuma turnīrā Zandai 3.vieta.
Uzvarēja Irēna Bauze no Vaiņodes, otrā Asta Jukniene no Lietuvas, bet trešās Olita Simaško no Vecumniekiem un Violeta Povilaitiene no Lietuvas.

Kungiem savu labāko turnīru aizvadīja Oskars Kuzmans, kuram 3.vieta tāpat kā vadošajam Lietuvas šautriņu metējam Dariusam Labanauskam. Jānis Stepiņš, Matīss Bauers un Ilgvars Lācis izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Toties par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Stepiņš, otrajā vietā atstājot Matīsu Baueru.
Savukārt par uzvarētāju kļuva Madars Razma, kurš finālā pārspēja Gati Lanceru no Valmieras.

Svētdienā norisinājās pāru sacensības, kurās gan rezultāti pieticīgāki. Dāmām – Kristīnei Kuzmanei ar Mariju Ružāni (Viļani) 5.vieta, bet Zanda Jurkāne ar Violetu Povilaitieni izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Kungiem – Oskaram Kuzmanam ar Rihardu Slišānu (Vecumnieki) 5.vieta, bet Matīss Bauers ar Ilgvaru Lāci un Jānis Stepiņš ar Lauri Karavicu (Rīga) izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Par Latvijas reitinga sezonas uzvarētāju kļuva Kristīne Kuzmane, kura apsteidza Zeltīti Stradi un Irēnu Bauzi. Zandai Jurkānei 11.vieta, bet 21.vieta Avelīnai Lācei, kura gan lielāko sezonas daļu nestartēja. Kungiem labākais no mūsu kluba Oskars Kuzmans, kuram 30.vieta, bet 39.vietā Gunārs Zommers.

Latvijas 2016.gada šautriņu mešanas sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kas notiks no 5.līdz 7.februārim Saulkrastos!