Apšuciemā no 13. līdz 15 decembrim norisinājās pēdējās šīs sezonas Latvijas reitinga sacensības, kur tika noskaidroti visi reitinga uzvarētāji. Mūsu klubu sacensībās pārstāvēja – Avelīna Lāce, Alise Medne, Andis Lauva, Andris Mednis, Evalds Zommers, Gunārs Zommers, Ilgvars Lācis, Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Jevgēņijs Šantars, Matīss Bauers un Oskars Kuzmans.

Sacensības iesākās ar junioru turnīru, kurā veiksmīgi nospēlēja Jurģis, gala rezultātā iegūstot 3. vietu.

Divpadsmit jauniešu konkurencē startēja Alise un Jurģis. Alisei neveiksmīgas cīņas un izslēgšanas spēlēs viņa neiekļuva. Junioru turnīrā veiksmīgi iesākto turpināja Jurģis un iekļuva izslēgšanas spēlēs. Tajā pretiniekos Ralfs Laumanis, un tāpat kā junioru pusfinālā Jurģim zaudējums un izstāšanas no tālākās cīņas.

Dāmu (22 dalībnieces) individuālajās sacensībās Alise grupā ieņēma 5. vietu un izslēgšanas spēlēs neiekļuva. Avelīnai grupā veicās krietni labāk, izcīnot 2. vietu, bet diemžēl jau izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sīvā cīņā 3:4 zaudējums Andai Seimanei. Avelīna ieņēma 9. vietu, bet Alise 17. vietu.

81 kunga konkurencē no mūsējiem vistālāk tika Oskars, kurš ceturtdaļfinālā zaudēja šo sacensību uzvarētājam Kristapam Mickus un ieņēma 5. vietu. Otrs labākais rezultāts Andim, kurš izslēgšanas spēlēs pārvarēja divas kārtas un ieņēma 9. vietu. Trešais labākais šoreiz Gunārs, kurš izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā uzvarēja kluba biedru Jāni Zommeru, ierindojoties 17. vietā. Izslēgšanas spēlēs iekļuva arī jau pieminētais Jānis, Jurģis, Andris, Evalds un Matīss. Pirmajā  kārtā visi piedzīvoja zaudējumus un izstājās no tālākās cīņas, kopvērtējumā ieņemot 33. vietu. Jevgēņijam un Ilgvaram savās grupās pie uzvarām tikt neizdevās un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Svētdienā norisinājās pāru sacensības, kurās dāmu konkurencē startēja Avelīna ar Alisi, bet kungu Gunārs ar Evaldu, Jānis ar Andri, Jurģis ar Matīsu un Andis ar Ilgvaru.

Labs sniegums Avelīnai ar Alisi un grupā izcīnīta 1. vieta, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā zaudēja  un ierindojās 5. vietā. Tāpat labi cīnījās brāļi Zommeri, grupā ieņemot pirmo vietu, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā piekāpās Vecumnieku pārim. Pārējiem kungu pāriem izslēgšanas spēlēs iekļūt neizdevās.

Ar šīm sacensībām noslēdzās 2019. gada šautriņu mešanas sezona Latvijā. Līdz ar to varam apkopot mūsu spēlētāju sniegumu Latvijas reitinga sacensībās.

Junioru (13 dalībnieki) reitingā Jurģim 7. vieta ar izcīnītiem 19 punktiem piedaloties astoņās sacensībās.

Jauniešu (18 dalībnieki) reitingā Alisei 5. vieta ar 36 punktiem, bet Jurģim 8. vieta ar 23 punktiem. Tāpat vēl jauniešu konkurencē vēl nesasnieguši 18 gadu vecumu paspēja uzspēlēt Mārtiņš Rūdis Metums 14.vieta un Uģis Āboliņš 16. vieta.

Kā vienīgā no mūsu kluba, kas piedalījās visās 13 Latvijas reitinga sacensībās bija Alise Medne, ar ko ar mēs viņu apsveicam.

Dāmu (36 dalībnieces) reitingā:
9. vieta – Avelīna 41 p. ( 11 sacensības)
14. vieta – Alise 24 p. (visas sac.)
35. vieta – Zanda 3 p. (2 sac.)

Kungu (127 dalībnieki) reitingā:
9. vieta – Oskars Kuzmans 74 p. (7 sacensības)
24. vieta – Jānis Zommers 42 p. (11 sac.)
30. vieta – Andis Lauva 37 p. (12 sac.)
35. vieta – Andris Mednis 33 p. (11 sac.)
46. vieta – Gunārs Zommers 27 p. (8 sac.)
61. vieta – Evalds Zommers 20 p. (8 sac.)
65. vieta – Ilgvars Lācis 18 p. (11 sac.)
88. vieta – Jevgēņijs Šantars 11 p. (9 sac.)
91. vieta – Jurģis Zommers 10 p. no sezonas puses sāka spēlēt pie kungiem
96. vieta – Matīss Bauers 9 p. (3 sac.)
99. vieta – Mārtiņš Rūdis Metums 8 p. (4 sac.)
111. vieta – Jānis Lauks 4 p. (1 sac.)
118. vieta – Antons Kuzmans 3 p. (1 sac.)
120. vieta – Edžus Ķaukulis 2 p. (1 sac.)
121. vieta – Māris Spriņģis 2 p. (1 sac.)
124. vieta – Jānis Stepiņš 1 p. (1 sac.)
125. vieta – Uģis Āboliņš 1 p. (1 sac.)

Paldies visiem, kas pārstāvēja mūsu klubu Latvijas reitinga sacensībās!

Jaunā, 2020.gada sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kas no 24. līdz 26. janvārim norisināsies Apšuciemā!

Vertical Menu
Search
Categories