Biedrība “Šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga”” organizē ikmēneša sacensības šautriņu mešanā.

  • Sacensību norises vieta: Vecpiebalgas kultūras nams, Vecpiebalgā
  • Sacensību norises datums un laiks: 22. janvārī no 15:00 līdz 23:00 (atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem)
  • Sacensību organizators: Biedrība “Šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga”", atbildīgā kontaktpersona: Ilgvars Lācis, 29183803, cepel65@inbox.lv

Pieteikšanās:

Reģistrēties sacensībām iespējams iepriekš piesakot savu dalību zvanot, vai rakstot e-pastu sacensību organizatoram. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Izspēļu kārtība:

Sacensību norises sistēma atkarībā no dalībnieku skaita. Sacensībās tiek spēlēts 501 ar parasto sākumu un dubultā sektora nobeigumu. Spēles sācēju nosaka metot pa centru. Sacensībās tiek izspēlētas apakšgrupas un tālāk izslēgšanas spēles pēc divu mīnusu sistēmas. Tiek spēlēts minimums līdz 2 legu uzvarai apakšgrupās un maksimums līdz 5 legu uzvarai finālā.

Citi noteikumi:

Sacensības norisinās tikai zaļajā režīmā epidemioloģiski drošā vidē atbilstoši aktuālajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumiem un Ārkārtējās situācijas noteikumiem. Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas, kurām ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un organizators nodrošinās sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu pārbaudi.

Vertical Menu
Search
Categories