Jēkabpilī aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās šautriņu mešanas sacensības “Jēkabpils kauss 2016″. Sacensībās piedalījās 78 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas. Mūsu klubu pārstāvēja Avelīna Lāce, Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Antons Kuzmans, Gunārs Zommers, Oskars Kuzmans un Uģis Āboliņš.

Jau otro gadu sacensības norisinās divas dienas. Sestdienā notika individuālās sacensības. Īsumā par rezultātiem. Jauniešu konkurencē Uģim Āboliņam godalgotā 3.vieta. Dāmu konkurencē Kristīnei Kuzmanei un Avelīnai Lācei 3.vieta. Uzvarēja Jekaterina Gordejeva no Baltkrievijas. Kungu cīņās labākais no mūsējiem Oskars Kuzmans ar izcīnīto 9.vietu. Uzvarēja Ilvars Draulis, kurš spraigā finālā peiveica Nauri Gleglu.

Svētdienā notika pāru sacensības, kurās piedalījās Avelīna Lāce ar Zandu Jurkāni, Kristīne Kuzmane ar Irēnu Bauzi (Vaiņode), Antons Kuzmans ar Uģi Āboliņu un Oskars Kuzmans ar Rihardu Slišānu (Vecumnieki). Visas mūsu dāmas tika pie godalgām. Vislabāk veicās Kristīnei ar Irēnu, kuras izcīnīja 2.vietu, bet Avelīnai ar Zandu 3.vieta. Kungiem tik labi neveicās un godalgotajās vietās neiekļuva. Par pāru čempioniem kļuva Marija Ružāne ar Laimu Upenieci dāmām un Aigars Strēlis ar Uldi Zeitmani kungiem.

Sīkāk par sacensībām un rezultātiem: www.latviadarts.com

Vertical Menu
Search
Categories