1) VECPIEBALGAS ČEMPIONĀTA ŠAUTRIŅU MEŠANĀ 2020./2021.GADA SEZONAS NOLIKUMS

2) Vecpiebalgas čempionāts šautriņu mešanā 2018./2019. nolikums

3Vecpiebalgas čempionāts šautriņu mešanā 2016 nolikums

4) Vecpiebalgas čempionāts šautriņu mešanā 2015 nolikums

5) Intervija ar Vecpiebalgas šautriņu mešanas kluba vadītāju un līdzdibinātāju Ilgvaru Lāci

1. Kā radās ideja nodibināt šautriņu mešans klubu?

Es ar šautriņu mešanu nodarbojos apmēram jau 25 gadus, pirms gada nodibinājām klubu, jo jutām, ka ir pieprasījums, ka vecpiebaldzēni negrib braukāt uz Cēsīm, ka grib spēlēt šeit zem Vecpieblagas nosaukuma.

2. Kāpēc tieši šautriņas?

Šautriņu mešana prasa ļoti lielu koncentrēšanos, tas ir interesants sporta veids.

3. Kad nodibinājāt klubu?

Šis klubs nav vecs. Mēs viņu nodibinājām 2013.gada 8. novembrī, bet neoficiāli jau dabojamies 4 gadus. Valdē savācāmies 6 cilvēki, sagatavojām un iesniedzām dokumentus uzņēmumu reģistrā.

4. Cik biedru ir klubā?

Klubā oficiāli esam 16 biedri, bet neoficiāli vēl apmēram kādi 10 cilvēki, bieži arī vairāk.

5. Kādus pasākumus organizē jūsu vadītais klubs?

Organizējam regulāro čempionātu vīriešu un sieviešu grupās, kas notiek reizi mēnesī, kopā veido 9 posmus. Organizējam arī „Lieldienu” kausu, kur spēlē lozētie pāri. Vasarā organizējam „Ūdensrozes kausu”. Kāpēc ūdensrozes? Jo tās ir Vecpiebalgas simbols, arī mūsu kluba logo simbolā ir ūdensrozes un šautriņu mešanas mērķis.

6. Kāds ir attīstības plāns?

Vēlamies iegādāties jaunus šautriņu mērķu stendus, lai varētu spēlēt vairāk dalībnieku reizē. Ir vēlme piesaistīt jauniešus, popularizējot šo sporta veidu skolās. Plānā ir arī noorganizēt kādus Latvijas mēroga mačus, bet tas vēl ne tik drīz.

7. Kādas grūtības vai šķēršļi ir bijuši, esot par kluba vadītāju?

Es pat teikšu, ka nekādas baigās grūtības nav bijušas. Vienīgi varētu būt tas, ka kādreiz sanāk ievilkties sacensības, tāpēc vajag raiti tās organizēt un vadīt. Nevarētu teikt, ka bijušas daudz grūtības. Protams, vadīt un organizēt ir grūtāk kā piedalīties, jo tas ieguldījums ir daudz lielāks, bet kluba vadīšana protams man hobijs, tas rada prieku un gandarījumu par sasniegto.

8. Kā piesaistāt jaunus dalībniekus un sponsorus?

Cilvēkus uzrunājam arī mūsu mājas lapā www.darts-vecpiebalga.lv, kur var apskatīt pasākumu kalendāru, rezultātus un citu nepieciešamo informāciju. Protams, esam arī citos sociālajos tīklos kā twitter un facebook, ar kuru palīdzību piesaistām interesentus un darbojamies kā sociāla platforma starp klubu un sabiedrību.

9. Ar ko šis klubs atšķiras no citiem? Ar ko tas ir unikāls?

Mūsu klubam ir atšķirīgi, unikāli formas tērpi, ir savs logo. Ir pat speciāli izveidots karogs, kuru piedaloties citās sacensībās, izkarinam – tā protasm ir daļa no kluba prezentēšanas. Nedaudz atšķirīga organizētība (izspēļu kārtība). Klubam ir pat speciāli izveidotas medāļas no Vecpieblagas porcelāna, uz kurām ir mūsu kluba logo.

10. Ko jūs ieteiktu katram vadītājam, dibinātāja, kā darboties un ar ko sākt?

Manuprāt vadītājam ir jābūt uzņēmīgam, kā tautā saka – „ar biezu ādu”. Noteikti, lai dibinātu klubu, vispirms ir jāpadomā, vai pēc tā ir vajadzība un par reālajiem resursiem, kas būtu nepieciešami. Labs vadītājs viens neko nevarēs pasākt, tāpēc nepieciešama laba un uzticama komanda, kur katrs ir atbildīgs par kādu nozari, katram ir savu pienākumi, taču visi ir vienlīdzatbildīgi par to, lai organizētība būtu sakārtota.

(intervija no LSPA studenta darba)

5)Lejupielādēt turnīra nolikumu