20141213_201916

Saulkrastos ar “LDO Latvijas kausa” sacensībām noslēdzās 2014.gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā. Kopumā startēja 54 dalībnieki, šoreiz tikai no Latvijas. Vecpiebalgas šautriņu mešanas klubu pārstāvēja Avelīna Lāce, Kristīne Kuzmane, Zanda Jurkāne, Ilgvars Lācis, Jānis Bačkins, Oskars Kuzmans, Matīss Bauers, Jānis Stepiņš un Jānis Krūze.

Dāmu individuālajās sacensībās labs sniegums Avelīnai, kura spraigā finālā ar 4:5 zaudēja Sarmītei Lavrentjevai no Rīgas. Kristīnei Kuzmanei nācās samierināties ar 5.vietu. Zanda Jurkāne izslēgšanas spēlēs neiekļuva, bet “Gandarījuma turnīrā” izcīnīja 3.vietu.

Rezultāti šeit: Dāmas individuāli grupās; Dāmas individuāli izslēgšanas spēlesGandarījuma turnīrs

Kungu individuālajās sacensībās mūsu spēlētājiem pieticīgāki rezultāti, jo Ilgvaram Lācim, Jānim Bačkinam, un Oskaram Kuzmanam neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs un turpināja spēles “Gandarījuma turnīrā”. Tajā 13 kungu konkurencē uzvara Ilgvaram, bet Oskaram 3.vieta.

Par čempionu kļuva Madars Razma, kurš finālā ar 5:3 uzvarēja savu novadnieku Aigaru Strēli.

Rezultāti šeit: Kungi individuāli grupāsKungi individuāli izslēgšanas spēlesGandarījuma turnīrs

Pāru sacensībās lielisks sniegums Kristīnei Kuzmanei un Avelīnai Lācei, kuras otro gadu pēc kārtas kļuva par LDO Latvijas kausa čempionēm. Finālā ar 4:3 tika pārspētas Irēna Bauze ar Laimu Upenieci no Priekules kluba. Zandai Jurkānei ar rīdzinieci Kristīni Krūku izslēgšanas spēlēs iekļūt neizdevās.

Rezultāti šeit: Dāmu pāru grupu turnīrs; Dāmu pāru izslēgšanas spēles

Kungu pāru sacensības Vecpiebalgas klubu pārstāvēja Oskars Kuzmans ar Jāni Bačkinu, Matīss Bauers ar Ilgvaru Lāci un Jānis Stepiņš ar Jāni Krūzi. Kā vienīgie no apakšgrupas izkļuva Oskars ar Jāni, bet jau izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā zaudējums un izcīnīta dalīta 5.vieta.

Rezultāti šeit: Kungu pāru grupu turnīrs; Kungu pāru izslēgšanas spēles

Latvijas reitinga tabulā no Vecpiebalgas šautriņu mešanas kluba dāmu konkurencē Kristīnei Kuzmanei augstā 3.vieta, bet Avelīnai Lācei 8.vieta. Kungu konkurencē labākie Gunārs Zommers un Oskars Kuzmans, kuri reitinga tabulā ieņem 32.un 35.vietu.

Reitinga tabulas šeit: 2014.gada Latvijas reitings dāmām 2014.gada Latvijas reitings kungiem

Jaunā 2015.gada Latvijas šautriņu mešanas sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kas norisināsies februāra sākumā Saulkrastos.