Pēs četriem aizvadītiem reguālās sezonas posmiem Bauskā tika noskaidroti labākie. Izslēgšanas spēlēs iekļuva mūsu kluba abas kungu komandas, kā arī Avelīnas pārstāvētā komanda “Sakijā” un Jurģa Latvijas jauniešu izlase. Diemžēl finālsacensībās nevarēja piedalīties Jānis un Jurģis Zommeri. Jāni aizstāja Oskars Kuzmans, kurš šogad komandu sacensībās vēl nebija piedalījies.

Dāmu komandu čempionāta pusfinālā ”Sakijā” tikās ar “Bams The Storm” komandu un pidzīvoja zaudējumu. Sīvā cīņā par trešo vietu ar 9:8 tika pieveikta “Vianollo” komanda.

Apsveicam Avelīnu ar izcīnīto godalgu!

Ja dāmu komandam bija jāaizvada divas spēlēs, tad katrai kungu komandām tādas bija četras, noskaidrojot vietu kārtību no pirmās līdz sešpadsmitajai.
Par tikšanu labāko astotniekā un cīņu par čempiona titulu Vecpiebalga 1 komanda tikās ar SK “Kuorsova” komandu “50+1″. Diemžēl līdzvērtīga cīņa nesanāca un mūsējiem zaudējums ar 3:9, ar tādu pašu rezultātu arī Vecpiebalga 2 komanda zaudēja ŠMK “Priekule”1 komandai. Tas nozīmēja, ka abas cīnīsies par 9.-16.vietu.

Vecpiebalgas 1 turpināja bez zaudējumiem un izcīnīja 9.vietu, bet Vecpiebalga 2 komanda divas spēles zaudējot un vienu uzvarot ierindojās 15.vietā.

Latvijas jauniešu izlase šoreiz bez Jurģa sastāvā 7.vietā

Paldies visiem, kas pārstāvēja kluba komandas un startēja apvienotajās komandās!

Vairāk par rezultātiem LDO mājas lapā: www.latviadarts.com

Vertical Menu
Search
Categories