WhatsApp Image 2020-03-09 at 20.41.12

22.februārī jau otro reizi Vecpiebalgā norisinājās Latvijas reitinga sacensības “Vecpiebalgas kauss 2020″, kuras organizēja šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga” sadarbībā ar Vecpiebalgas novada domi, Vecpiebalgas kultūras namu un Latvijas Darts organizāciju.

Sacensībās piedalījās 83 kungi, 22 dāmas, 13 jaunieši un 2 juniori. Mūsu šautriņu mešanas klubu pārstāvēja 15 dalībnieki – Avelīna Lāce, Alise Medne, Zanda Jurkāne, Andis Lauva, Evalds Zommers, Edžus Ķaukulis, Gunārs Zommers, Jānis Lauks, Jānis Stepiņš, Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Jevgēņijs Šantars, Matīss Bauers un Mārtiņš Rūdis Metums.

Divu junioru konkurencē labākais bija Kristers Laivenieks (ŠMK “Liepāja”), kā otro atstājot Ketiju Ozolu no Irlavas.

13 jauniešu konkurencē startēja Alise Medne un Jurģis Zommers. Alisei izslēgšanas spēlēs iekļūt neizdevās, bet Jurģis kā pirmais no savas grupas iekļuva izslēgšanas spēlēs. Diemžēl jau pirmajā kārtā zaudējums 1:3 pret Kristu Laivenieci. Par uzvarētāju kļuva liepājnieks Ralfs Laumanis.

Dāmu konkurencē veiksmīgākā no mūsējām bija  Zanda, kura ieņēma 5.vietu, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā uzvarēja Zeltīti Stradi, bet par tikšanu pusfinālā piekāpās Laimai Upeniecei. Avelīnai šoreiz 9.vieta, pirmajā kārtā zaudējot Sandijai Andersonei. Alisei neveiksmes apakšgrupā liedza piedalīties izslēgšanas spēlēs un paliekot 17.vietā.

Par Vecpiebalgas kausa ieguvēju kļuva Anda Seimane no Jēkabpils, otrajā vietā Sandija Andersone, bet trešās Laima Upeniece un Ilze Ozola.

Labākais no mūsu šautriņu mešanas kluba bija Andis Lauva ar ieņemto 9.vietu, kaut gan bija ļoti labas iespējas iekļūt labāko astotniekā. Labs sniegums arī Matīsam Baueram, Andrim Mednim, Oskaram Kuzmanam un Jānim Stepiņam, kuriem 17.vieta, bet 33.vietā Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Gunārs Zommers, Evalds Zommers, Jānis Lauks, Edžus Ķaukulis, Jevgēņijs Šantars un Mārtiņš Rūdis Metums. Visi mūsu kungi iekļuva izslēgšanas spēlēs ar ko arī viņus apsveicam!

Par Vecpiebalgas kausa ieguvēju kļuva Kristaps Mickus no Vaiņodes, kurš finālspēlē uzvarēja valmierieti Gati Lanceru. Trešajā vietā Mareks Gražuls un Ralfs Laumanis

Gandarījuma turnīrā dāmu konkurencē uzvarēja Anita Puncule un kungiem Kristers Deiders

Šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga” saka paldies par atbalstu Vecpiebalgas novada domei, Vecpiebalgas kultūras namam, Latvijas Darts organizācijai, Piebalgas Porcelāna fabrikai, ”Ķīzerkalna bistro”, “Epes garāža”, Ronaldam Mežalam, Uldim Zeitmanim un galvenajam tiesnesim Artūram Bauzem. Kā arī mūsu kluba biedriem par palīdzību sacensību organizēšanā un visiem dalībniekiem, kas piedalījās mūsu rīkotajās sacensībās!

Tiekamies nākamgad, “Vecpiebalgas kauss 2021″ sacensībās!

Vertical Menu
Search
Categories