WhatsApp Image 2020-10-05 at 22.16.12

7. martā Misas tautas namā norisinājās Latvijas reitinga sacensības, ”Vecumnieku kauss 2020″, kurās no mūsu šautriņu mešanas kluba piedalījās – Avelīna Lāce, Alise Medne, Andris Mednis, Andis Lauva, Jānis Zommers, Evalds Zommers un Ilgvars Lācis. Kopumā sacensībās piedalījās 76 kungi, 23 dāmas,13 jaunieši un 4 juniori.

Jauniešu sacensībās Alise savā apakšgrupā ieņemot otro vietu, kvalificējās izslēgšanas spēlēm, kur jau pirmajā kārtā nāca pretīm Ralfs Laumanis. Ralfs uzvarēja Alisi ar 3:0, kā arī uzvarēja jauniešu konkurencē.

Dāmu sacensībās Avelīna savā grupā ieņēma otro vietu, bet Alise trešo, tādējādi abas iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur jau pirmajā kārtā tikās savā starpā. Avelīna uzvarēja ar 4:1, bet Alisei sacensības bija galā ieņemot 9.vietu starp dāmām. Nākamajā kārtā Avelīnai sīvā cīņā ar 3:4 nācās piekāpties Kristīnei Mickus, kopvērtējumā ieņemot 5.vietu.

Kungu konkurencē jau otro turnīru pēc kārtas labākais no mūsu spēlētājiem Andis Lauva ar ieņemto 17.vietu, Andrim Mednim 33.vieta, bet Jānim, Evaldam un Ilgvaram izslēgšanas spēlēs iekļūt neizdevās un ieņemta 65.vieta.

Par Vecumnieku kausa uzvarētājiem kļuva Irēna Bauze un Aigars Strēlis no Priekules šautriņu mešanas kluba.

Vairāk par rezultātiem: www.latviadarts.com

Nākamās Latvijas reitinga sacensības Jēkabpilī, 4.aprīlī!

Vertical Menu
Search
Categories