12.novembrī pie mums Vecpiebalgā norisinājās Latvijas komandu čempionāta noslēdzošais 4.posms, pēc kurā tika noskaidrotas labākās sešpadsmit kungu komandas, kas piedalīsies finālsacensībās, 17.decembrī Bauskā.

Mēs joprojām startējām nemainīgā sastāvā, Vecpiebalga 1 – Jānis Zommers, Andris Mednis, Andis Lauva, Gunārs Zommers, Vecpiebalga 2 – Kaspars Kalējs, Matīss Bauers, Ilgvars Lācis, Imants Paeglītis. Dāmu komandā “Sakijā” Avelīna Lāce un šajā kārtā arī Zanda Akmene, kā arī Latvijas jauniešu izlasē Jurģis Zommers.

Ja Vecpiebalga 1 komanda jau bija nodrošinājusi dalību finālsacensībās, tad Vecpiebalgas otrā komanda bija uz sešpadsmitnieka robežas. Šoreiz mājas sienas vairāk palīdzēja otrajai komandai, kas izcīnīja četras uzvaras un iekļuva kārotajā finālistu pulkā. Vecpiebalgas pirmajai komandai tik labi neveicās un izcīnītas divas uzvaras.
Vecpiebalga 1 komandai kopvērtējumā 6.vieta, bet Vecpiebalga 2 komanda 13.vietā.

Dāmu komandai Sakijā arī tikai viena uzvara un kopvērtējumā atkāpās uz trešo vietu. Latvijas jauniešu izlase ar Jurģi sastāvā izcīnīja divas uzvaras un kopvērtējumā ir 9.vietā.

Izslēgšanas spēļu pimajā kārtā Vecpiebalga 1 sacentīsies ar 50+ komandu (SK “Kuorsova”), Vecpiebalga 2 pret Priekule 1 komandu, bet Jauniešu izlase pret NB Darts klubs komandu.

Turam īkšķus un veiksmi mūsējiem Bauskā!

Vairāk par rezultātiem un statistiku LDO mājas lapā: www.latvisdarts.com

Vertical Menu
Search
Categories