No 8. līdz 10.septembrim tika aizvadītas “Baltijas Kauss” sacensības šautriņu mešanā, kas šogad norisinājās Rīgā. Kopumā piedalījās 48 kungu un 12 dāmu komandas no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Latvijas kungu komandām šogad, lai piedalītos Baltijas kausā, bija Latvijas komandu regulārajā čempionātā jāiekļūst labāko 16 komandu skaitā. Mūsu šautriņu mešanas kluba ”Vecpiebalga” pirmā komanda bija sestā labākā, bet “Vecpiebalgas” otrā komanda ierindojās 18.vietā. Tikai pateicoties igauņiem, kas neaizpildija savas valsts piešķirtās kvotas, mūsu otrā komanda varēja piedalīties šajās sacensībās.

“Vecpiebalga 1″ komandas sastāvs – Jānis Zommers, Andis Lauva, Andris Mednis, Kaspars Kalējs
”Vecpiebalga 2″ komandas sastāvs – Matīss Bauers, Daniels Delveris, Gunārs Zommers, Edžus Ķaukulis

Piektdienā pēc komandu parādes norisinājās individuālās sacensības, kurās startēja 192 kungi

Vislabākais sniegums Danielam Delverim, kurš pārvarēja trīs izslēgšanas kārtas un ierindojās 17.vietā, Jānis Zommers, Kaspars Kalējs un Andris Mednis 65.vietā, bet Andis Lauva, Edžus Ķaukulis, Gunārs Zommers un Matīss Bauers 129.vietā.

Sestdien 48 kungu komandu konkurencē arī mūsu kungu komandas.
Vecpiebalgas 1 komanda savā apakšgrupā ar 9:5 uzvarēja “Jonavas Strele” (Lietuva) un ar 8:9 piekāpās “Auksine strele”. Ar vienu uzvaru pietika, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, kur zaudējums 5:9 latviešu komandai “50+1″ un ierindojās 17.vietā.

Vecpiebalgas 2 komanda sīvās cīņās piekāpās “Port of Darts” (Lietuva) 8:9 un “Viru Darts” (Igaunija) 7:9, izslēgšanas spēlēs netiekot un ierindojoties 33.vietā.

Svētdiena bija pēdējā sacensību diena, kad notika pāru sacensības, kas mūsējiem nebija veiksmīgas.

Kalējs/Mednis, J.Zommers /Lauva pārvarēja vienu kārtu un ieridojās 33.vietā, bet Bauers/Delveris, G.Zommers/Ķaukulis zaudēja jau pirmajā kārtā un ieņemta 65.vieta.

Sacensību kopvērtējumā Vecpiebalgas 1 komandai 32.vieta, bet Vecpiebalgas 2 komanda 40.vietā

Paldies Cēsu novada pašvaldībai par atbalstu un visiem dalībniekiem, kas pārstāvēja Vecpiebalgas šautriņu mešanas klubu lielākajās sacensībās Baltijā.

Vertical Menu
Search
Categories