29. un 30.aprīlī Jēkabpils sporta namā norisinājās Latvijas reitinga sacensības “Jēkabpils kauss 2023″. Sacensībās piedalījās arī mūsu kluba spēlētāji –  Aivis Ķuzis, Andis Lauva, Andris Mednis, Daniels Delveris, Gunārs Zommers, Imants Paeglītis, Anita Liepkalne, Jānis Zommers, Ilgvars Lācis, Kaspars Kalējs, Marks Laputevs, Oskars Kuzmans un Roberts Grieznis  Individuālajās sacensībās piedalījās 6 juniori, 16 jaunieši, 31 dāma,16 kungi A divīzijā un B divīzijā 100 kungi.

Junioros sešu dalībnieku konkurencē Roberts nespēja iekļut izslēgšanas spēlēs un ieņēma 5.vietu.

Jauniešu konkurencē augstvērtīgākais rezultāts Danielam ar iegūto godalgoto 3.vietu. Marks ieguva 5.vietu, bet Robertam 9.vieta

Dāmu sacensībās pirmo reizi piedalījās Anita Liepkalne un rekordlielajā konkurencē izcīnot 9.vietu.

Kungu A divīzijā mūsu kluba pārstāvji vēl nav, bet jau tuvojamies.

B divīzijā starp 100 dalībniekiem desmit mūsu kluba dalībnieki.

Labākais ar ieņemto 5.vietu Oskars Kuzmans, 9.vietā Imants Paeglītis, 17.vietā Daniels Delveris, Gunārs Zommers, Andris Mednis, 33.vietā Kaspars Kalējs, Jānis Zommers, Andis Lauva, bet Ilgvars Lācis, Aivis Ķuzis 65.vietā un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Junioriem uzvarēja Ernests Buļko, jauniešie Ralfs Laumanis, dāmām Marija Ružāne, B divīzijā Dzintars Salmiņš, A divīzijā Valters Melderis.

Svētdienas pāru sacensībās no mūsu kluba piedalījās Andis Lauva/Gunārs Zommers, Aivis Ķuzis/Marks Laputevs un Roberts Grieznis spēlējot pārī ar Jāni Upenieku. Andis ar Gunāru un Aivis ar Marku apstājās astotdaļfinālā un sacensības noslēdza 9.vietā. Roberta ar savu pārinieku izslēgšanas spēlēs iekļut neizdevās.

Par pāru sacensību uzvarētājiem kļuva Aivars Šutka/Jānis Kondrāts un Signe Sinkēviča/Diāna Grabčika

Nākamās Latvijas reitinga sacensības “Vecpiebalgas kauss 2023″ 27.maijā, Cēsīs!

Vertical Menu
Search
Categories