23. un 24.jūlijā Bauskā notika pirmais un otrais Latvijas komandu čempionāta posms šautriņu mešanā. Pēc šīm sacensībām tika noskaidrotas komandas, kas dosies uz Baltijas kauss sacensībām Lietuvas pilsētā Klaipēdā.

Avelīna Lāce kā vienīgā no mūsu kluba startējā dāmu komandā “Sakijā”. Piecu komandu konkurencē, pēc divu dienu spraigām cīņām, viņas kopvērtējumā ieņem 1.vietu.

Kungu 21 komandas konkurencē piedalījās divas šautriņu mešanas kluba “Vecpiebalga” komandas. Vecpiebalga 1 komandā startēja Jānis Zommers, Andris Mednis, Andis Lauva, Gunārs Zommers, Vecpiebalga 2 – Kaspars Kalējs, Matīss Bauers, Ilgvars Lācis un Imants Paeglītis, bet Latvijas jauniešu izlases sastāvā Jurģis Zommers.

Ļoti labi cīnijās Vecpiebalga 1 komanda un pēc divu posmu aizvadīšanas kopvērtējumā ieņem 3.vietu, kas garantē dalību Baltijas kauss 2022 sacensībās.
Labi rezultāti arī Vecpiebalga 2 komandai, kas kopvērtējumā ieņēma 13.vietu, šoreiz varbūt pietrūka pieredzes un veiksmes, jo Kaspars un Imants pirmo reizi piedalījās šāda formāta sacensībās.

Latvijas jauniešu izlase ar Jurģi Zommeru sastāvā ierindojās 9.vietā, viņi un Latvijas pieaugušo izlase jau bija garantējusi dalību Baltijas kauss sacensībās septembrī.

Latvijas komandu čempionāta trešais posms norisināsies 22.oktobrī.

Vairāk par sacensībām un izspēļu tabulām www.latviadarts.com.

Vertical Menu
Search
Categories