WhatsApp Image 2018-10-24 at 10.17.04

No 13. līdz 14. oktobrim, jau otro reizi Apšuciemā notika Latvijas Darts Organizācijas kausa sacensības klubu komandām. Kopumā sacensībās piedalījās 11 dāmu un 16 kungu komandas no 12 Latvijas šautriņu mešanas klubiem. Šautriņu mešanas klubu “Vecpiebalga” dāmu komandu pārstāvēja Avelīna Lāce un Alise Medne, bet kungu konkurencē startēja divas komandas – “Vecpiebalga 1″ Oskars Kuzmans, Antons Kuzmans, Andris Mednis, Gunārs Zommers, ”Vecpiebalga 2″ Matīss Bauers, Ilgvars Lācis, Andis Lauva, Gatis Zvejnieks.

Individuālajās sacensībās labākie rezultāti Avelīnai Lācei, Alisei Mednei un Oskaram Kuzmanam ieņemot 9.vietu, bet 17.vietā Antons Kuzmans, Andris Mednis un Andis Lauva. Pārējie kungi izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Pāru sacensībās lielisks sniegums Avelīnai ar Alisi un rezultātā iegūta godalgotā 3.vieta. Oskaram Kuzmanam ar Andri Medni 5.vieta. Pārējiem kungu pāriem tik labi neveicās un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Svētdienā notika komandu sacensības, kurās mūsu dāmas turpināja iepriekšējā dienā iesākto un tika atalgotas ar 3.vietu. Savukārt kungiem otrajā dienā neveiksmīgas spēles, kas liedza iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Kopvērtējumā dāmu komandai augstā dalīta 4.vieta, bet par uzvarētājām kļuva kluba ”Bams” komanda.
Kungiem kopvērtējumā 8.vieta, bet uzvarētāju godā SK “Kuorsova” kungu komanda.

Vairāk par rezultātiem: www.latviadarts.com

Vertical Menu
Search
Categories