”Vecpiebalgas kauss 2022″

28.maijā pēc piespiedu pārtraukuma trešo reizi, šoreiz Cēsīs, norisinājās Latvijas Darts virslīgas sacensības “Vecpiebalgas kauss 2022″, kuras organizēja mūsu šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību, Cēsu Olimpisko centru un Latvijas Darts organizāciju.

Sacensībās piedalījās 108 dalībnieki no Latvijas un arī viens kungs no Lietuvas. Mūsu šautriņu mešanas klubu pārstāvēja 19 dalībnieki – Avelīna Lāce, Alise Medne, Zanda Akmene, Andis Lauva, Andris Mednis, Aivis Ķuzis, Kaspars Kalējs, Imants Paeglītis, Ilgvars Lācis, Oskars Kuzmans, Gunārs Zommers, Uģis Āboliņš, Jānis Lauks, Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Jevgēņijs Šantars, Roberts Grieznis, Matīss Bauers un Mārtiņš Rūdis Metums.

Junioru sacensības:
Trīs junioru konkurencē labākais bija Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts), kā otro atstājot Ketiju Ozolu no Irlavas, bet trešais mūsu kluba jaunākais dalībnieks Roberts Grieznis.

Jauniešu sacensības:
9 jauniešu konkurencē startēja Jurģis Zommers un pirmo reizi arī Roberts. Jurģim šīs bija ļoti nozīmīgas sacensības, jo pēc Vecpiebalgas kausa sacensībām tika nosaukts Latvijas jauniešu izlases sastāvs startam Eiropas kausa sacensībām Ungārijā. Jāsaka, ka Jurģis veiksmīgi tika galā ar spriedzi un izcīnot 3.vietu, nodrošināja vietu Latvijas izlasē. Robertam pirmajā reizē sausie zaudējumi un vēl cītīgāk jātrenējas, lai uzlabotu savu sniegumu. Par uzvarētāju kļuva liepājnieks Ralfs Lieģis.

Dāmu sacensības:
17 dāmu konkurencē veiksmīgākā no mūsējām bija  Avelīna, kura ieņēma 5.vietu, Alisei 9.vieta, bet Zandai neveiksmes apakšgrupā liedza piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Par Vecpiebalgas kausa ieguvēju kļuva Kristīne Mickus (ŠMK”Priekule”)
Dāmu Gandarījuma kausu izcīnija Anita Puncule (SK”Kuorsova”)

Kungu A divīzija:
Par čempionu kļuva Uldis Ozoliņš (ŠMK”Kuldīga”).

Kungu B divīzija:
Izslēgšanas spēlēs, kā pirmie no savām grupām izkļuva Kaspars Kalējs un Oskars Kuzmans, kā otrie Andris Mednis, Gunārs Zommers, Jevgēnijs Šantars, bet kā trešie Matīss Bauers, Imants Paeglītis un Ilgvars Lācis. Sacensībām noslēdzoties labākais bija Gunārs ar ieņemto 5.vietu, 9.vietā Kaspars un Oskars, 17.vietā Andris un Jevgēnijs, bet 33.vietā Matīss, Imants un Ilgvars.
Neizkļuvušie no grupām un pirmajā izslēgšanas kārtā zaudējušie piedalījās Gandarījuma turnīrā. Tajā savu varējumu parādīja Andis Lauva un Imants Paeglītis tiekoties finālā. Pārāks bija Imants un ieguva Gandarījuma uzvarētāja kausu.

Par Vecpiebalgas kausa ieguvēju B divīzijā kļuva Jānis Kondrāts no SK “Kuorsova”, otrais palika mūsu novadnieks Jānis Bačkins no Veselavas.

Šautriņu mešanas klubs “Vecpiebalga” saka paldies par atbalstu Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu Olimpiskajam centram, Latvijas Darts organizācijai, Piebalgas Porcelāna fabrikai, ”Epes garāža”. Kā arī mūsu kluba biedriem par palīdzību sacensību organizēšanā un visiem dalībniekiem, kas piedalījās mūsu rīkotajās sacensībās!

Vairāk par rezultātiem www.latviadarts.com

Tiekamies nākamgad, “Vepiebalgas kauss 2023″ sacensībās!

Vertical Menu
Search
Categories