20.decembra turnīrs sākās ar svinīgu šautriņmešanas kluba “Vecpiebalga” prezentāciju. Jauno klubu sveica ilggadīgie kluba biedri no Cēsu darts kluba”50″, dāvinot eglītes stādu ar vēlējumu augt un attīstīties. Pēc svētku tortes un šampanieša baudīšanas varējām sākt sacensības. Sacensību dalībnieki bija ieradušies no Cēsīm, Priekuļiem, Ozoliem, Madonas, Valmieras, Veselavas un Vecpiebalgas novada. Sacensībās debitēja Andris Ieviņš no Cēsīm, Jānis Krūze un Elvijs Tirzītis no Ozoliem. Kopumā sacensībās piedalījās 6 dāmas un 21 kungs.

Dāmas izspēlēja apļa turnīru. Spēlējot bez zaudējumiem pirmā uzvara Kristīnei Kuzmanei. Jāpiezīmē, ka notikušajās 4. kārtās, katrā kārtā ir cita uzvarētāja. Otrajā vietā Avelīna Lāce, kurai vienīgais zaudējums pret uzvarētāju. Trešajā vietā Kristīne Bačkina, kurai pirmā godalgotā vieta. Ceturtā Zane Zvejniece, piektā Anna Kalniņa un sestā Lelde Prūse.

Kungus salozēja 5 grupās, no kurām izkļuva trīs labākie un ceturto vietu labākā rezultāta ieguvējs. Labākais bija Vitālijs Dušs, kurš iekļuva 16 labāko skaitā.

Izslēgšanas spēles

Last 16

Jānis Muižnieks – Vitālijs Dušs 3:0
Santis Bērziņš – Jānis Lauks 1:3
Gatis Logačevs – Andris Ieviņš 3:0
Māris Spriņģis – Jānis Ieviņš 0:3
Matīss Bauers – Ilgvars Lācis 3:1
Gatis Brūveris – Edijs Tirzītis 3:0
Gunārs Zommers – Jānis Stepiņš 3:1
Antons Kuzmans – Oskars Kuzmans 3:2

Last 8

Jānis Muižnieks – Jānis Lauks 2:3
Gatis Logačevs – Jānis Ieviņš 0:3
Matīss Bauers – Gatis Brūveris 3:2
Gunārs Zommers – Antons Kuzmans 3:1

Pusfināls

Jānis Lauks – Jānis Ieviņš 1:3
Matīss Bauers – Gunārs Zommers 3:2

Spēle par 3.vietu

Jānis Lauks – Gunārs Zommers 1:3

Fināls

Jānis Ieviņš – Matīss Bauers 4:1

Jānis Ieviņš uzvarot šajā kārtā, kopvērtējumā ir pakāpies no 4.vietas uz 2.vietu, bet Matīss un Gunārs ir ir saglabājuši savas vietas kopvērtējumā. Gandarījuma turnīrā uzvarēja Ralfs Logačevs no Valmieras.

Pie Gata Brūvera dāvāta spārniņu komplekta par iemestiem “180″ tika Jānis Stepiņš, kā arī pats Gatis parādīja, kā tā lieta darāma.

Tā kā ir Ziemassvētku laiks, tad arī katrs sacensību dalībnieks bija sarūpējis dāvaniņu, lai iepriecinātu kādu citu ar izlozes palīdzību.Paldies par atbalstu un laba vēlējumiem, kā arī svētku tortes cepējai Ligitai Jurkānei.

Kopvērtējums un statistika sadaļā ‘Rezultāti”

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories