latvia_opne_2015

Aizvadītajā nedēļas nogalē „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisinājās šīs sezonas lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs „Latvia Open 2015”, kurās kopumā startēja vairāk nekā 150 dalībnieku no 13 valstīm. Šajās sacensībās no mūsu kluba startēja Kristīne Kuzmane, kura startēja visās trijās dienās.

Šautriņu mešanas festivāls sākās ar pielozēto pāru turnīru piektdienas vakarā, kurā, piedaloties 52 pāriem, par uzvarētājiem kļuva zviedrs Veine Hagen un soms Tonijs Alantalo, kuri finālspēlē ar rezultātu 4:2 pārspēja somu Ali Robertu un lietuvieti Mindaugu Skarbaliusu. Pielozētajos pāros Kristīne kopā ar Graeme Hills jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, spēlējot pret individuālo sacensību kungu uzvarētāju Ulfu Cederu un Jurgen Van de Velde.

Sestdien, kad norisinājās turnīra galvenie notikumi un tika izcīnīti pasaules reitinga punkti, kopumā startēja 31 dāma un 117 kungi. Dāmu konkurencē jau trešo reizi par „Latvia Open” čempioni kļuva Zviedrijas šautriņu metēja Mauda Jansone, bet kungu konkurencē šo titulu pirmo reizi izcīnīja Ulfs Ceders. Jauniešos vinnēja Rihards Slišānas no Vecumniekiem. Sacensībās Kristīne ar rezultātu 4:2 uzvarēja Hanni Johnsenu, bet diemžēl sīvā cīņā ar tādu pašu rezultātu 2:4 piekāpās norvēģietei Kristinai Aspenai, līdz ar to ierindojoties augstajā 9.vietā.

Pāru sacensībās Kristīne spēlēja ar Irēnu Bauzi no Vaiņodes. Dāmām rezultāts bija teicams un tās ieguva augsto 2.vietu, finālā piekāpjoties zviedrietēm Maudai Janssonai un Jennijai Voittonenai ar rezultātu 4:5. Kungu pāru sacensībās par uzvarētājiem kļuva Anglijas sportisti Kraigs Andersons un Graems Hils.

Sīkāk par rezultātiem: www.latviadarts.com

Informācija tika sagatavota no LDO mājas lapas.

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories