Rīgā, no 15.līdz 17.novembrim norisinājās lielākās šautriņmešanas sacensības Latvijā – Latvijas Open 2013. Šogad piedalījās dalībnieki no 12 valstīm. 35 dāmas un 108 kungi startēja individuālajā turnīrā, viņu vidū arī Kristīne Kuzmane, Avelīna Lāce un Matīss Bauers.

Dāmu turnīrā Avelīnai pirmajā spēlē uzvara ar 4:2 pret Lauru Bruzguli (Liepāja), bet otrajā zaudējums 2:4 pret Zeltīti Stradi (Lizums) un izcīnīta 9.vieta. Kristīnei pirmajā kārtā uzvara 4:2 pret Mariju Ružāni (Viļāni), bet par iekļūšanu labāko 16 – niekā, diemžēl zaudējums 3:4 pret Laimu Upenieci (Priekule). Līdz ar to Kristīnei izcīnīta 17.vieta.Finālā Irina Armstrong (Krievija) ar 5:3 uzvarēja Lumi Silvan (Somija).

Kungu turnīrā Matīsam labākais sasniegums starptautiskā mēroga sacensībās. Pirmajā kārtā uzvara ar 4:3 pret Andrey Rachmatulajev (Lietuva), otrajā ar 4:2 pret Mindaugas Bendinskas (Lietuva), bet trešajā zaudējums 1:4 pret Paavo Myller (Somija). Rezultātā godam izcīnīta 17.vieta, 108 kungu konkurencē. Finālā uzvara Paul Coughlin (Skotija) ar 6:5 pret Madaru Razmu (Latvija).

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories