Novembra sākumā Rīgā norisinājās pasaules reitinga sacensības Winmau Latvija @ Rīga Open, kurā piedalījās vairāk kā divsimt dalībnieki no vairākām valstīm. Divas dienas norisinājās spraigas cīņas par pasaules reitinga punktiem, jauniešu, dāmu un kungu konkurencē. Mūsu klubu sacensībās pārstāveja Andris Mednis, Jānis Zommers, Jurģis Zommers (abas dienas), kā arī Andis Lauva un Kaspars Kalējs.

Latvija Open rezultāti:
Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Andris piekāpās Kristapam Mickum ar 1:4 un ierindojās 129.vietā. Jānim pirmā kārta bija brīva, bet otrajā zaudējums 0:4 igaunim Vilmar Juro un ieņemta 65.vieta.

Jurģis startēja 16 jauniešu konkurencē no Latvijas, Zviedrijas un Dānijas. Jauniešiem vispirms bija jāaizvada spēles grupās, pēc kurām tika noskaidroti labākie. Jurģis kā trešais izkļuva no savas apakšgrupas un ceturtdaļfinālā tikās ar Markusu Jansonu, kuram piekāpās ar 1:4. Vēlāk Markus kļuva par Latvijas Open čempionu, bet Jurģim jāsamierinās ar 5.vietu.

Riga Open rezultāti:

Andrim arī otrajā dienā nepaveicās ar izlozi un jāsāk cīņa no pirmās kārtas. Šoreiz pretiniekos anglis Dickinson Matthew pret kuru zaudējums 0:4 un 129.vieta. Ar otro kārtu cīņas uzsāka Andis pret vācieti Benny Sensenshmidt 0:4, Kaspars pret Edd Wilson no Velsa 2:4 un sacensībās ieņemta 65.vieta. Krietni veiksmīgākas sacensības Jānim, kurš Top 128 uzvarēja beļģi Davy Van Overtvedti ar 4:2, bet Top 64 zaudēja 2:4 zviedram Roland Lenngren. Jānis reabilitējās par neveiksmi iepriekšējā dienā un ieņēma 33.vietu.

Jauniešu sacensībās Jurģis uzlaboja savu sniegumu un no savas apakšgrupas izkļuva, kā pirmais. Ceturtdaļfinālā Jurģis parādīja raksturu un no 1:3 uzvarēja Kārli Zeidaku ar 4:3. Pusfinālā tikšanās ar iepriekšējās dienas uzvarētāju Markusu Jansonu un arī šoreiz nācās piekāpties ar 2:4.

Sveicam Jurģi ar izcīnīto godalgoto 3.vietu Rīga Open sacensībās!