kristine

Priekulē, 6. un 7. septembrī norisinājās šautriņu mešanas sacensības – Priekules kauss 2014. Sacensības ir iekļautas Latvijas un Baltijas reitinga kalendārā. Kopumā sacensībās piedalījās 45 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. Kā vienīgā no šautriņu mešanas kluba “Vecpiebalga” piedalījās Kristīne Kuzmane un ļoti veiksmīgi.

Sestdienā notika individuālās sacensības, kurās Kristīne izcīnīja augsto 2.vietu, vienīgais zaudējums finālā 3 : 5 pret mājinieci – Irēnu Bauzi. Atkal mazliet pietrūka veiksmes un meistarības līdz uzvarētājas titulam Latvijas reitinga turnīros.

Svētdienā notika pāru sacensības, kurās Kristīne startēja ar ŠMK “Priekule” pārstāvi – Laimu Upenieci. Grupā nācās piedzīvot trīs zaudējumus, bet ar divām uzvarām bija gana, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs. Pusfinālā zaudējums 2 : 4 un iegūta 3.vieta.

Sacensību noslēgumā Kristīne tika pie balvas par labākajiem statistikas rādītājiem dāmu konkurencē. Vēl jāatzīmē, ka vadošais Latvijas šautriņu metējs – Madars Razma kļuva par pirmo Baltijā, kuram izdodas uzvarēt legu ar 9 bultu.

Informācija sagatavota no ŠMK “Priekule” māja lapas : www.smkpriekule.lv

Leave a Reply

Vertical Menu
Search
Categories